Varování
Chystáte se vstoupit na stránky s erotickým nebo sexuálně orientovaným obsahem!
 
Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" prohlašujete:
 
  • jsem dospělý, starší 18ti let
  • nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý
  • na tyto stránky vstupuji dobrovolně, sexuálně zaměřené materiály mne nepohoršují, neurážejí a ani mne nijak neohrožují

Přijímáme karty

platitipti

Bezpečný nákup

Člen Asociace pro elektronickou komerci
apek
Prestižní certifikát Ověřeno zákazníky
Bezpečné platby na Internetu systémem 3D Secure
gp webpay

Platba

PLATBA

Informace o možnostech platby poskytované v internetovém obchodě EroDream

1) Převodem na účet Česká spořitelny

Platba sex shopu erodream.cz

Převod na účet je nejoblíbenější a nejjednodušší platební metodou. Náš sexshop nabízí možnost platby na náš účet vedený u České spořitelny. V případě, že máte tuto banku, tak je platba standartně okamžitě připsána na náš účet. V případě převodu z jiné banky, je potřeba počítat s časem pro uskutečnění převodu 1-2 pracovní dny.

Důležité: Platba převodem je platbou předem. Zásilku odesíláme až po připsání peněz na náš bank. účet.

 

2) Platební kartou online

Platba sex shopu erodream.cz

Jednoduchý a bezpečný způsob provedení online platby za pomocí Vaší platební karty. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku zabezpečovaného poskytovatele platebních bran GP Webpay, který nám tuto službu poskytuje pod smluvním zajištěním banky ČSOB, kde zadáte informace o Vaší platební kartě a provedete platbu.

- Náš obchod nedostává žádné informace o Vaší kartě. Pouze je nám zaslán report o schválení platby, čímž je naprosto minimalizována jakákoliv možnost zneužití.


3) Dobírka

Platba sex shopu erodream.cz

Hotovostní dobírka je rovněž velmi oblíbený a často používaný způsob platby. Platba probíhá při převzetí zásilky. V případě dopravy PPL je možno dobírku uhradit kurýrovi platební kartou. Pokud chcete využít této možnosti, napiště prosím do poznámky k objednávce: „platba dobírky kartou".

- Platba dobírkou je zpoplatněna poplatkem 25 Kč

- U platby dobírkou při odběru zboží na odběrných místech Heureka Point, bohužel není možné při osobním odběru platit platební kartou.